این کرک یکی از بهترین و پر طرفدار ترین کرک هایی است که تا به حال برای این دو بازی یعنی GTA IV و GTA EFLC منتشر شده. در صورتی که بازی شما کرک نشدن باشد پس از مدت کوتاهی از بازی کردن دوربین بازی شروع به تکان خوردن می کند و اگر سوار خودرویی شوید کنترل خودرو از دستتان خارج خواهد شد! همینطور بدون کرک کردن امکان آپدیت بازی به نسخه های بالاتر وجود ندارد.

برای دانلود و آموزش هر دو کرک به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

» آموزش نصب در GTA IV :

برای نصب این کرک فقط کافیست فایل های LaunchGTAIV.exe و 1911.dll را در شاخه اصلی فولدر بازی کپی کنید. پس از کپی کردن کرک در پوشه نصب شما باید فایل Registry.reg را نیز ویرایش و اجرا نمایید.

برای ویرایش ابتدا فایل رجیستری را با نوت پد باز کنید. در خط چهارم در مقابل InstallFolder میسر بازی به صورت لاتین نوشته شده است. به جای این کلمه مسیر بازی خود را با دوبار وارد کنید. مثال :

اگر مسیر بازی شما D:\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV باشد،

آن را به صورت D:\\Rockstar Games\\Grand Theft Auto IV بنویسید.

حالا به خط هشتم مراجعه کنید. در این قسمت در مقابل InstallFolder کلمه Masire Social Club نوشته شده است که باید به جای آن مسیر برنامه Rockstar Games Social Club را با دوبار \ وارد کنید.

سپس تغییرات انجام شده را سیو کرده و در پایان این فایل را نصب کنید. برای نصب روی آن دابل کلیک کنید و اگر سوالی پرسیده شد Yes را بزنید.

» آموزش نصب در GTA EFLC :

برای نصب کرک این بازی باید فایل های data.dll و LaunchEFLC.exe را در پوشه اصلی بازی کپی کنید. بعد از آن فایل Registry.reg را با نوت پد باز کنید. در خط چهارم و ششم در مقابل InstallFolder مسیر بازی نوشته شده است که باید مسیر بازی رو با دو \ وارد کنید. (همان طوری که در آموزش IV گفته شده). سپس در خط هشتم در مقابل InstallFolder که مسیر برنامه Social Club خواسته شده را با دو \ وارد کنید.

سپس تغییرات انجام شده را سیو کرده و در پایان این فایل را نصب کنید. برای نصب روی آن دابل کلیک کنید و اگر سوالی پرسیده شد Yes را بزنید.