بازی Far Cry 5 یک بازی در سبک شوتر-اکشن ادونچر با دوربین اول شخص می‌باشد که توسط کمپانی مشهور Ubisoft که یکی از معروف‌ترین و بزرگ ترین کمپانی‌های بازی سازی است و عناوینی مانند Assassin’s Creed ، Far Cry ، Rainbow Six و … را در کارنامه خود دارد، تولید و منتشر شده است. در ادامه با گیم تو دانلود همراه باشید.

اینبار داستان بازی Far Cry، در شهر هوپ کانتی در ایالت مونتانا رقم می‌خورد. در این شهر افرادی تندرو زندگی می‌کنند که عقیده‌ی آن‌ها این است که دنیا باید به پایان برسد و آن‌ها نیز وسیله‌ی این امر هستند و باید دنیا را به پایان برسانند. نام این گروه تندرو دروازه بهشت می‌باشد که رهبری این گروه برعهده جوزف سید و برادرانش می‌باشد و آنها نیز بر این گروه حاکمیت می‌کنند. جوزف سید عقیده دارد که او انتخاب شده است تا مردم شهرش را که اختیارات آنها در دست اوست را از نابودی نجات دهد. در واقع جوزف سید فردی دیوانه می‌باشد و گروه تحت اختیار او تحت، یک گروه شبه نظامی می‌باشد که از هیچ چیز و هیچ کسی ترس و واهمه ای ندارد.

در حکومت این فرد دیوانه و تندرو، افراد بی گناه زیادی کشته شدند و مردم این شهر، ارتباط خود را با شهر های مجاور از دست داده اند و نمی‌توانند از دست این فرد دیوانه فرار کنند و به مکانی ایمن پناه ببرند. شما در نقش معاون کلانتر در بازی ظاهر می شوید و وظیفه ی شما این است تا جلوی این کودتایی که به وجود آمده است را بگیرید و سرکرده این گروه را دستگیر کنید. مردم زیادی با جوزف سید و کودتایی که به وجود آورده است می‌جنگند، اما بیشتر آنها در این راه جان باختند و نتوانستند او را از بین ببرند.

اما شما در این راه تنها نیستید و قرار نیست تا به تنهایی به جنگ با جوزف سید و یارانش بپردازید. در این میاد شخصی به نام Pastor Jerome که کشیشی آفریقایی-آمریکایی است، می خواهد تا با این کودتا مبارزه کند و شما را همراهی کند. همچنین شخصی به نام Mary May که صاحب یک رستوران در این منطقه می‌باشد نیز از این کودتا به تنگ آمده و می‌خواهد مقابل این ظالمان بایستد. در این میان شخصی به نام Nick Rye که یک نظامی سابق بوده و به انواع اسلحه ها آشنا است، به کمک شما می‌آید تا با تمام قدرت، در مقابل جوزف سید و همراهانش باستید و این افراد تندرو را از بین ببرید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Far Cry 5 :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz یا AMD FX-6300 @ 3.5 GHz
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 670 یا AMD R9 270
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 40 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی Far Cry 5 :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz یا AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 970 یا AMD R9 290X
حافظه کارت گرافیک: 4 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 40 گیگابایت