در این مطلب قصد داریم تا بازی Assassin’s Creed Origins را برای شما آماده سازیم تا از این بازی هیجان انگیز و اکشن که جذابیت مختص به خود را دارد لذت ببرید و ساعت ها سرگرم این بازی زیبا شوید؛ در ادامه با گیم تو دانلود همراه باشید …

بازی Assassin’s Creed Origins، جدید ترین عنوان سری بازی‌های Assassin’s Creed می‌باشد که به تازگی توسط شرکت Ubisoft تولید و منتشر گردیده است. اینبار داستان بازی در مصر باستان رقم میخورد. محیط بازی نسبت به سری های قبلی خود بسیار وسیع تر شده است و محیطی گسترده را در بر می‌گیرد. اهرام مصر باستان بسیار زیبا طراحی شده اند و همه چیز شهر دقیقا شبیه به مصر طراحی گردیده شده است. در این نسخه از بازی شما در نقش بایک هستید که آخرین عضو نیروی نظامی مصری به نام مجی است.

افرادی که در این نیرو خدمت می‌کنند، توسط فرعون‌ها انتخاب می‌شوند. آن‌ها وظیفه برقراری آرامش در میان ساکنین مصر را بر عهده دارند و هر بی‌عدالتی را مجازات می‌کنند. در این بازی اگر شما بسیار در آفتاب داغ قرار گیرید، گرما زده می‌شوید و این امکان بسیار جذاب و جالب است و به طبیعی بودن بازی بسیار کمک می‌کند. گرافیک بازی پیشرفت بسیاری داشته است و نورپردازی‌ها و شخصیت ها بسیار خوب طراحی شده اند.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Assassin’s Creed Origins :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz یا AMD FX-6350 @ 3.9 GHz
حافظه رم: 6 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 660 یا AMD R9 270
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 42 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی Assassin’s Creed Origins :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i7- 3770 @ 3.5 GHz یا AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 760 یا AMD R9 280X
حافظه کارت گرافیک: 3 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 42 گیگابایت