کمپانی Rockstar Games اعلام کرده است که عنوان L.A. Noire برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ نیز منتشر خواهد شد. همچنین قرار است این عنوان از هدست واقعیت مجازی HTC Vive نیز پشتیبانی کند.

بازی L.A. Noire در سال ۲۰۱۱ عرضه شده بود و این نسخه جدید نیز قرار است در تاریخ ۱۴ نوامبر (سه‌شنبه ۲۳ آبان) برای همه‌ی پلتفرم‌های ذکر شده منتشر شود.

نسخه Nintendo Switch این عنوان، شامل محتوای کامل بازی، همه‌ی بسته‌های الحاقی و همچنین تنظیمات اختصاصی از جمله تنظیمات ژیروسکوپ جوی‌کان‌ها، پشتیبانی از HD rumble و همچنین زاویه دید مخصوص برای کسانی که در حالت دستی به بازی می‌پردازند، خواهد بود.

این عنوان، اولین بازی منتشر شده‌ی راک‌استار برای کنسول نینتندو سوییچ خواهد بود.

نسخه‌ی مخصوص کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن و ایکس‌باکس نیز علاوه بر دارا بودن همه‌ی محتوای بازی و بسته‌های الحاقی آن، ویژگی‌های دیگری همچون پیشرفت‌های فنی برای ایجاد تجربه‌ی بصری بهتر، افزوده شدن زاویه‌های سینماتیک دوربین و همچنین استفاده از تکسچرها و بافت‌ها با رزلوشن بالا را نیز شامل می‌شود.

عنوان L.A. Noire بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان با رزولوشن 1080p اجرا خواهد شود. اما اگر صاحب کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو یا ایکس‌باکس وان ایکس باشید، امکان اجرای بازی با کیفیت 4K را نیز خواهید داشت.

همچنین راک‌استار اعلام کرده است که بخش‌هایی از بازی را نیز برای تجربه‌ی واقعیت مجازی با هدست‌های HTC Vive بازسازی کرده است.

عنوان L.A. Noire پیش از این در سال ۲۰۱۱ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ عرضه شده بود. و حالا قرار است در تاریخ ۱۴ نوامبر (سه‌شنبه ۲۳ آبان) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ نیز عرضه شود. همچنین؛ این بازی با هدست واقعیت مجازی HTC Vive قابل تجربه خواهد بود.