وقتی برای حرکت آماده می‌شوید، امواج گرما روی آسفالت محو می‌شوند. در دوردست‌ها، معماری زیبای مرکز خرید دوبی را می‌بینید. همانطور که به سمت خط شروع-پایان می‌روید، آخرین شاهکار پورشه را تجربه خواهید کرد، Porsche 911 GT2 RS 2018، شما در بهترین جاده‌های کوهستانی و بیابانی نزدیک دوبی رانندگی می‌کنید و تمام پیچ و تاب‌ها و لرزش‌های این خودروی شگفت آور را حس می‌کنید. Forza Motorsport 7 اینجاست! و حالا وقت این است که برانید.

به شکل خطرناکی زیباست

این زیباترین فورزایی است که تا به حال ساخته شده. ما این بازی را از پایه، 4K و HDR ساخته‌ایم. ارائه ۶۰ فریم بر ثانیه، این فورزا را به پرچمدار 4Kهای دنیای گیمینگ تبدیل کرده. این فورزا با تکسچرهای خیره کننده 4K، در حقیقت برای Xbox One X ساخته شده؛ با تکنیک‌های پیشرفته گرافیکی و بهینه‌سازی‌های گوناکون. به لطف این بهینه سازی‌ها، ما ظاهر فورزا را در تمام پلتفرم‌ها ارتقا داده‌ایم. چه در Xbox One یا یک ابر کامپیوتر ویندوز 10؛ چه در مانیتور 1080p کنونی یا یک تلویزیون 4K.

طبیعتا برای ساخت یک بازی فوق‌العاده، فقط گرافیک مطرح نیست. می‌خواهیم بازیکن‌ها با Forza Motorsport 7، هیجان و خطر مسابقات اتوموبیل‌رانی را حس کنند. ظاهر زیبای خودروها و پیست‌های مسابقه شروع خوبیست ولی به اینجاها ختم نمی‌شود. با فورزا 7، می‌خواهیم تجربه‌ی واقعی لنگراندازی خودروها در پیچ‌ها و استرس واقعی راندن در تنگناها را به بازیکنان بدهیم. چه حسی دارد؟

رانندگی در Forza Motorsport 7 با هرچیزی که تا به حال دیده‌اید (یا شنیده‌اید) متفاوت است. مخصوصا در حالت کاکپیت (زاویه دوربین از داخل اتاق)، شما بیشتر از هر وقت دیگر، لرزش ها و تکان‌های ماشین را می‌بینید. زمانی که پا را فراتر از توانایی‌های خودرویتان می‌گذارید، صدای لرزش و از بین رفتن بست‌ها را می‌شنوید. به واسطه‌ی موتور شبیه‌سازی ForzaTech تمام ذرات بر اثر حرکات خشن، آسیب پذیر هستند. فورزا به بازیکنان اجازه می‌دهد تا هر محدودیتی را پشت سر بگذارند.

با سیستم آب و هوای پویا، احساس خطر در مسابقات بیشتر شده است. با Forza Motorsport 7، ما دوباره شرایط را تصحیح کردیم و می‌دانیم که بازیکنان، تا چه حد از شرایط محیطی تاثیر می‌گیرند. هر بار که شما به مسیر مسابقه می‌روید، مسیر را جور دیگری می‌بینید! صداهای جدیدی می‌شنوید و کاملا حس جدیدی خواهید داشت. آسمان پویا، با ابرهای تیره و تیره‌تر شده که برای طوفان آماده می‌شوند. تغییرات دمای هوا روی تایرها اثر می‌گذارد و شرایط رانندگی را دگرگون می‌کنند. باد و بارش باران و رعد و برق، کاملا روی عملکرد خودرو و بازیکن تاثیر می‌گذارند. ما می‌خواهیم که شما تجربه‌ی بی‌نظیری داشته باشید. چه در بخش تک نفره، چه در لیگ قهرمانی چند نفره.

نهایت عشق میان انسان و ماشین

اگر اخبار Forza Motorsport 7 را دنبال کرده باشید، حتما متوجه خواهید شد که عکس روی جلد این نسخه، پورشه 911 GT2 RS است. خودرویی که با عملکرد فوق‌العاده‌اش، تعریفی دوباره از یک 911 را ارائه کرده و تا آن را نرانید، باور نمی‌کنید. در حقیقت، شما 911 GT2 RS و بیشتر از ۷۰۰ خودروی دیگر را در فورزا 7 خواهید راند که این ۷۰۰ خودرو، شامل بزرگترین لیست پورشه‌ها، فراری‌ها و لامبورگینی‌هایی است که یک بازی مسابقه‌ای به خودش دیده. شما این خودروهای افسانه‌ای را در بیش از ۳۰ مجموعه‌ی پیست و محیط متفاوت می‌رانید که این بیشترین تعداد در تاریخ فورزاست. پیش از این سه مسیر را برای شما معرفی کرده‌ایم، Crown Jewel در دوبی، نورگبرگرینگ مشهور و نسخه بازسازی شده موجلو در ایتالیا و تا زمان عرضه‌ی بازی، سایر مسیرها و خودروها را نیز به شما معرفی می‌کنیم.

بیش از ۷۰۰ خودرو. بیش از ۳۰ محیط مختلف. برای شروع چیز کمی نیست. این مقدار بسیار زیاد و متنوعی از محتوی در یک بازیست. این خودروها و مسیرها، برای طراحان اینجا، یعنی استودیوی بازی سازی Turn10، موقعیت بسیار عالی و البته چالشی عظیم به‌وجود آورده است. برای مثال، چگونه می‌توانیم برای بازیکنان، چنین طیف زیادی از این امکانات عالی قرار دهیم بدون این که آنها احساس غرق شدن کنند؟

جواب سوال، Forza Driver’s Cup، حالت جدید کمپین ماست. ما رقابت‌ها را به شکل مناسبی بازطراحی کردیم تا بازیکنان بتوانند به شکلی منطقی پیشرفت کنند. این حالت، شامل شش گروه مسابقات قهرمانی برای رقابت و در هر گروه، تنوع بی‌نظیری از خودروها در کلاس‌های مختلف برای انتخاب وجود دارد. برای رقابت می‌توانید خودرو‌های نسکار، کامیون‌های مسابقه‌ای، خودرو‌های قبل از جنگ جهانی، ماسل‌های آمریکایی، سوپر ماشین‌های اگزوتیک، کلاسیک‌های ژاپنی و گزینه‌های جذاب دیگر را انتخاب کنید. هر جا که می‌خواهید بروید و با هر خودرویی که عاشقش هستید مسابقه دهید. شما آزادید تا هر کاری که دوست دارید انجام دهید.

همچنین سیستم امتیاز دهی Forza Driver’s Cup از مسابقات الهام گرفته شده است تا با کسب این امتیازات در مسابقات، به خودروهای جدید دسترسی پیدا کنید. همچنین مسابقات Showcase را برگردانده‌ایم؛ جایی که به برنده، خاص ترین خودروها اهدا می‌شود. در حقیقت ما راه جدیدی را برای پاداش دهی اضافه کرده‌ایم. به دست آوردن خودرو‌ها نکته کلیدی این سری از فورزاها است. در اصل، هرچه ماشین بیشتری به دست آورید، جایزه‌ای که در پایان مسابقات دریافت می‌کنید ارزشمندتر خواهد بود. توانایی و تجربه شما به عدد Tire شما بستگی دارد؛ به این شکل که هرچه سطح شما بالاتر باشد، جوایز ارزشمندتری را دریافت می‌کنید. بعدها راجع به سیستم دریافت خودروها برای شما می‌نویسیم.

همانطور که می‌بینید، در Forza Motorsport 7، به بازیکنان پاداش‌های متفاوتی می‌دهیم؛ نه فقط نوع پاداش‌دهی، بلکه خود پاداش‌ها هم کاملا متفاوت هستند.

بعد از Forza Motorsport 6: Apex و Forza Horizon 3، این بازی سومین فورزای عرضه شده برای رایانه‌های ویندوز 10 است. برای به‌وجود آوردن حس فوق‌العاده و شخصی‌سازی‌های کم نظیر این فورزا در دل پی‌سی گیمرها، تیم ما تلاش زیادی کرده است. این فورزا از لیست بی‌نهایتی از لوازم‌جانبی، اعم از انواع دسته‌ها و فرمان‌های بازی پشتیبانی می‌کند.

هدایت کنید

با بیش از ۴.۵ میلیون بازیکن فعال، فورزا یکی از بزرگترین و متنوع ترین طیف بازیکن را در جهان دارد. Forza Motorsport 7 ساخته شده است تا با نهایت استفاده از این تعداد زیاد مخاطب، تجربه‌ی گیمینگ را به سطح جدیدی ارتقا دهد. با قابلیت Crossplay، بازیکنان سه پلتفرم Xbox One، رایانه‌های ویندوز 10 و Xbox One X می‌توانند با یکدیگر رقابت کنند. قابلیت‌های میان پلتفرمی Forza Motorsport 7، مرزهای ورزش‌های الکترونیک را جا به جا خواهد کرد.

شخصی‌سازی طبیعی، بخشی جدایی ناپذیر از فورزاها است که در Forza Motorsport 7، شامل نقش‌های سفارشی روی بدنه و تیونینگ‌های اختصاصی است. بازیکنان می‌توانند سیستم‌های کمکی را تغییر دهند تا شرایط مناسبی را برای رانندگی خودشان به وجود بیاورند (شامل سیستم کمکی جدید اصطکاک، که به بازیکنان کمک می‌کند تا در چمن‌ها و شن‌های اطراف مسیر گیر نکنند). در نهایت، ما درجات سختی بسیار متنوعی در Forza Motorsport 7 قرار داده‌ایم تا بازیکنان ما، خودشان را در شرایط مختلف امتحان کنند.

چیزهای بسیاری برای گفتن باقی‌مانده که طی روزهای پیش رو، آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. برای آگاهی از اخبار بیشتر، با گیم تو دانلود همراه باشید.

منبع: forzamotorsport.net