یکی از بازی های شوتر اول شخصی که منتظر آن هستیم، RAID: World War II است. این بازی ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۷ (۴ مهر ۱۳۹۶) برای PC منتشر می‌شود. اما برای نسخه‌های Xbox One و PS4 باید تا ماه اکتبر صبر کنیم.

Ilija Petrusic ، کارگردان بازی میگوید:
هدف شما در بازی کاملا ساده است: خرابکاری، ترور و غارت گنجینه های هیتلر! چهار شخصیت بازی، هر یک ویژگی‌هایی دارند که تکمیل کننده‌ی دیگری است. شما باید با این شخصیت‌ها به مبارزه و غارت در سراسر اروپا بپردازید.

برخی ویژگی‌های بازی را باهم مرور می‌کنیم:

  • چهارشخصیت بازی زندانیانی جنگی هستند که توسط افسر اطلاعاتی مخفی آزاد می‌شوند. حالا شما باید از ویژگی‌های شخصیت‌ها استفاده کنید تا هیتلر را شکست دهید و اروپا را نجات دهید.
  • چهار شخصیت بازی هر یک مهارتی ویژه دارند و می‌توانید با انتخاب بین آنها، سبک بازی خود را مشخص کنید: Recon، Assault، Insurgent و Demolitions. البته گاهی برای انجام ماموریت‌ها ، مجبور می‌شوید از همه‌ی آنها استفاده کنید.
  • هر شخصیت بازی سرباز یک کشور است. بریتانیا، ایالات متحده آمریکا، آلمان و اتحاد جماهیر شوروی. و هر یک از آنها دارای لباس مخصوص خود هستند که البته قابل تعویض است.
  • شما در طول بازی با طیفی خیلی وسیعی از سلاح‌ها برای مبارزه مواجه می‌شوید.
  • نقشه بازی کاملا واقع‌گرایانه و مطابق نقشه‌ی اروپا در زمان جنگ جهانی دوم است. شما می‌توانید از برلین، تا پل معلق الب، در سراسر اروپا گشت و گذار کنید!

منتظر اخبار بعدی از گیم تو دانلود باشید.