بروزرسانی بزرگ بعدی بازی No Man’s Sky بزودی در دسترس قرار می‌گیرد. به دنباله پروژه‌ی واقعیت متناوب (ARG)، توسعه‌دهنده استودیو «هِلو گیمز» (Hello Games) امروز اعلام کرد که آپدیت ۱.۳ این هفته بصورت رایگان در دسترس کاربران پی‌سی و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار میگیرد. همچنین این آپدیت Atlas Rises نام گذاری شده و تمرکز بیشتر این آپدیت، بروی بهبود داستان مرکزی است. این آپدیت، ویژگی «سفر سریع» (fast-travel) را از طریق پورتال ها به بازی اضافه می‌کند.

حدود یک سال از انتشار بازی No Man’s Sky برای پی‌سی و پلی‌استیشن 4 می‌گذرد، از تاریخ عرضه این بازی شاهد سکوت استودیوی «هِلو گیمز» (Hello Games) بودیم، تا اینکه ماه پیش مشخص شد این استودیو در حال کار بروی یک بروزرسانی بزرگ برای این بازی بوده است.

بنیانگذار استودیوی «هِلو گیمز» (Hello Games)، سین موری گفت:

این یک سال هیجان انگیز، سخت و عاطفی برای ما در هِلو گیمز بوده است. ما آرام بودیم، اما به شدت گوش دادیم. ما در طی این سال سخت تلاش کردیم تا بروزرسانی های رایگان برای این بازی منتشر کنیم. این بازی برای ما بسیار مورد اهمیت است.

آپدیت بزرگ No Man's Sky این هفته بصورت رایگان در دسترس قرار می‌گیرد

پچ تغییرات آپدیت Atlas Rises بزودی منتشر می‌شود. همچنین «هِلو گیمز» (Hello Games) در مورد واقعیت متناوب (ARG) صحبت کرد که به چه دلیل راه‌اندازی شد.

بنیانگذار استودیوی «هِلو گیمز» (Hello Games)، سین موری ادامه داد :

آنچه که ما انجام می‌دهیم مهم‌تر از آنچه هست که می‌گوییم، از زمان شروع این آپدیت، ما سخت بروی آن متمرکز شده‌ ایم.

اولین آپدیت بازی No Man’s Sky  با نام the Foundation Update منتشر شد که ساختمان های پایه و هلی‌کوپتر را به آن اضافه میکرد، همچنین دومین آپدیت بازی نیز وسایله نقلیه زمینی را به آن اضافه کرد.