معمولا نسخه‌ی PC بازی‌های محبوب کنسولی، با مشکلات گرافیکی و فنی مواجه است. این موضوع همواره باعث نگرانی PC گیمرها بوده است. اما یوبیسافت تاکید کرده است که این اتفاق برای Assassin’s Creed Origins نخواهد افتاد.

اشرف اسماعیل، کارگردان بازی، در پاسخ به توییت یکی از طرفداران Assassin’s Creed Origins اعلام کرده است که توجه ویژه‌ای به نسخه PC بازی خواهند شد. او جزئیات بیشتری در این مورد بیان نکرده است اما همین باعث امیدواری است.

اشرف اسماعیل، در توییتی دیگر، اطلاعات دیگری از بازی Assassin’s Creed Origins منتشر کرده است. به گفته‌ی او، شما میتوانید با کشیدن دشمن به یک گوشه، او را مخفیانه به قتل برسانید. علاوه بر این، تایید کرد که لباس‌هایی از سری‌های قبلی اساسین‌کرید، در Assassin’s Creed Origins گنجانده شده است. البته به نظر می‌رسد این لباس‌ها از موارد ویژه‌ای است که بازیکن باید آن‌ها را در طول بازی، بدست آورد. همچنین او ماه گذشته گفته بود که در Assassin’s Creed Origins به وسایل‌نقلیه پروازی هم دسترسی خواهید داشت و حتی می‌توانید به عنوان یک عقاب، قسمت‌های مختلف نقشه را کشف کنید.

عنوان Assassin’s Creed Origins در ۲۷ اکتبر سال جاری (5 آبان) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.