می دانیم که بازی Super Mario Run در شهریور سال گذشته در کنفرانس معری آیفون 7 اپل معرفی گردید و در اواخر سال 2016 برای سیستم عامل IOS منتشر شد و برای دانلود و نصب در اپ استور قرار گرفت. حال بالاخره بازی سوپر ماریو ران آن هم زود تر از موعد مقرر برای سیستم عامل اندروید منتشر گردید . با گیم تو دانلود همراه باشید . حال ده ها میلیون کاربر گوشی های همراه دارای سیستم عامل اندروید نیز می توانند این بازی را تجربه کنند و پا به پای ماریو بدوند و پرنسس پیچ را نجات دهند.

همچنین بازی Super Mario Run اولین سری از بازی های ماریو می باشد که برای سیستم عامل های IOS و اندروید منتشر شده است . سرگرم کننده بودن بازی بسیاری را به تحسین وا داشته است اما به دلیل قیمت بالای این بازی ، انتقاد های شدیدی را از کاربران دریافت کرده و در نزد برخی از کاربران بسیار منفور شده است .

همانند IOS دانلود این بازی برای اندروید نیز به صورت رایگان بوده اما پس از انجام تعداد اندکی از مراحل آن به عنوان دمو ، بازی از شما مبلغ 9.99 دلار را دخواست می کند که با پرداخت آن می توانید به ادامه دادن مراحل و لذت از این بازی نوستالژی بپردازید .

شما می توانید این بازی را به صورت مستقیم از سرور های سایت گیم تو دانلود ، دانلود نمایید.

نکته: دقت داشته باشید که برای اجرا این بازی باید از ف*یلترشکن استفاده کنید.

2017 toyota corolla