مپ Red Dead Redemption به کمک ماد ها به Grand Theft Auto V می‌آید.گروهی از طرفداران بازی Red Dead Redemption، به رهبری توسعه دهنده، آقای Leisurewear در حال کار بروی ماد مپ Red Dead Redemption برای نسخه پی‌سی بازی GTA V هستند.

این ماد در طی پستی در GTAForums معرفی شد :

نزدیک به دو سال است بروی این ماد به رهبری آقای Leisurewear کار می‌کنیم، خوشحالیم که در نهایت معرفی شد. اطلاعات و تصاویر بیشتر به زودی منتشر خواهد شد.

مپ بازی Red Dead Redemption برای GTA V

در حال حاضر، تیم در حال کار بروی توسعه نقشه، جلوه های بصری، بافت ها، تکسچر و چرخه شب و روز بازی هستند. آنها نقشه ها و ایده های بزرگی برای این پروژه دارند و این ماد را Red Dead Redemption V نام گذاری کردند. آنها می‌گویند میخواهند المان‌های بیشتری از نسخه Xbox 360 بازی، در این ماد اضافه کنند. آنها نیاز به کمک هایی برای انجام این کار دارند :

ما به دنبال برنامه نویسانی هستیم که بتواند در نحوه مهندسی به تیم ما در تبدیل فرمت فایل ها کمک کند. همچنین ما نیاز به شخصی داریم که بتواند همه محتوای Red Dead Redemption رو دوباره برای GTA V بازسازی کند.

از این رو تیم در نظر دارند که این مپ را برای ماد انلاین FiveM\FiveReborn و دیگر مادهای شبیه ساز انلاین منتشر کند. این تیم اعلام کرده اند که این ماد در GTAOnline در دسترس نخواهد بود.

طبق برنامه ریزی های انجام شده، نسخه بتا این مپ قرار است در تابستان امسال در دسترس قرار بگیرد. طرفداران این بازی می‌توانند تا زمان انتشار Red Dead Redemption 2، به کمک این ماد به حس و حال غرب وحشی بپردازند.

در صورت تمایل آخرین شایعات و اخبار Red Dead Redemption 2 تا پایان سال 95 را مشاهده کنید.