به تازگی کوری بارلوگ، گارگردان جدید God Of War 4 اعلام کرده است که مراحل ساخت این بازی به خوبی در حال سپری شدن است و ضبط حرکات بازی تقریبا رو به تمام است. با گیم تو دانلود همراه باشید.

یکی از بازی های بزرگی که در مراسم PlayStation Experience 2016 جای خالی آن به شدت احساس می‌شد بازی 4 God of War بود که توسط استدیوی سانتا مونیکا در حال ساخت است. برخی از افراد شایعه پخش کرده بودند که این بازی به کندی در حال ساخت است اما در طی صحبت های بین کوری بارلوگ و یکی از طرفداران، تایید شد که بخش زیادی از مراحل ظبط حرکات بازی انجام شده و برخی از صحنه های اصلی باقی مانده است. متاسفانه باز هم یک تاریخ تقریبی از انتشار آن مشخص نشده است و باید منتظر E3 2017 باشیم.

تاکنون هیچ جزئیاتی از داستان این بازی منتشر نشده است ولی طبع شایعات منتشر شده، همسر کریتوس نقشی مهم در آن دارد. اولین نمایش این بازی که در مراسم E3 2016 شاهد آن بودیم و ما توانستیم برای اولین بار نگاهی جدید به استودیو محبوب سانتا مونیکا داشته باشیم و مورد خوشحال کننده حضور کوری بارلوگ در نقش کارگردان این بازی بوده که پیش از این نیز همین وظیفه را در قسمت دوم این سری بر عهده داشته است.

ما تقریبا بخش زیادی از ظبط حرکات و درگیری ها را به پایان رسانیدم اما هنوز برخی از صحنه های اصلی باقی مانده است.