این هفته یک سری جوایز و تخفیفات و همچنین RP دو برابر در بخش مولتی پلیر Grand Theft Auto V قرار گرفته است، علاوه بر این یک مسابقه ویژه با جوایز بزرگ نیز برپا شده است. برای مشاهده توضیحات بیشتر، با گیم تو دانلود همراه باشید…

از 12 تا 18 آگوست (پنج شنبه، 28 مرداد) میتوانید در بخش های Entourage، Extraction، Hunting Pack پول و RP دو برابر کسب کنید. برای ورود به این بخش ها میتوانید از گزینه Playlist در Launch screen استفاده کنید. همچنین میتوانید از طریق رفتن به علامت مشخص شده در محیط بازی به این بخش ها دسترسی داشته باشید.

GTAV_Online_12_18_Aug_Game2Download

در هفته جاری روش دیگری نیر برای دریافت RP دو برابر وجود دارد، با شرکت کردن در مشاغل VIP Work و VIP Challenges که شامل Salvage ،Haulage و Cargo Delivery است، میتوانید از این امکان استفاده کنید. همچنین با انجام ماموریت های آپدیت Executives and Other Criminals نیز دو برابر RP دریافت خواهید کرد.

علاوه بر اینها، در هفته جاری شاهد تخفیفاتی در GTA Online نیر هستیم. تمامی Executive Office ها نیم بها هستند، دکوراسیون و لوازم شخصی سازی از جمله گاوصندوق و کمدهای اسلحه همگی شامل 25 درصد تخفیف میشوند، علاوه بر این خدماتی مانند Impound Recovery و حمل و نقل وسائل نقلیه نظامی و هوایی و همچنین تمامی لباس های آپدیت Further Adventures in Finance and Felony شامل 50% تخفیف هستند.

و همچنین خودرو Pegasus را میتوانید با 25% تخفیف و هلی‌کوپتر تهاجمی Buzzard را با 50% تخفیف خریداری کنید.

در ضمن، رقابت Vespucci در مسابقات پریمیوم این هفته موجود است. این رقابت با استفاده از خودروی جدید Progen Tyrus (خودرویی که با بروزرسانی Cunning Stunts به بازی  اضافه شد) در دسترس قرار می‌گیرد.

راکستار در توضیح این رقابت گفت:

افراد پیروز در رقابت‌ فوق به ترتیب نفر اول ۱۰۰ هزار $GTA، نفر دوم ۳۰ هزار $GTA و در نهایت نفر سوم ۲۰ هزار $GTA دریافت می‌کنند و تمام رانندگان به صورت تضمینی سه برابر RP دریافت خواهند کرد. برای پیوستن به Premium Race به نقطه زرد رنگ مشخص شده در نقشه واقع در Legion Square رفته، شارژ را پرداخت و با هفت رقیب دیگر برای پیروزی بزرگ، مسابقه دهید.

تمام موارد گفته شده تنها بخشی از رویداد هفته Executive Protection Bonuses در GTA Online تا تاریخ ۱۸ اوت است.

در خبری دیگر از GTA Online، تیک تو، همکار شرکت راکستار، هفته گذشته در یک نشست توجیهی از رکورد ثبت نام در GTA Online در سه ماه گذشته خبر داده است. با اینکه اطلاعاتی از درآمد حاصل شده نداریم اما با اینکه حالت جدید بازی رایگان است، احتمالا از طریق خریدهای درون برنامه ای درآمد زیادی کسب شده است.