پس از تاخیری که چند هفته پیش شامل حال نسخه ریمستر بازی Indigo Prophecy (که با نام Fahrenheit هم شناخته می‌شود) شد، تیم سازنده تاریخ عرضه مجدد این بازی اعلام کرد.

چندی پیش خبری منتشر شد از این که نسخه بازسازی شده‌ی Fahrenheit: Indigo Prophecy در روز عرضه تاخیر خورد و تاریخ عرضه دقیق برای آن در نظر گرفته نشد. حال پس از مدتی سکوت گیوم دی فاندیمیر، تهیه کننده بازی Fahrenheit، طی یک خبر در پلی‌استیشن بلاگ اعلام کرده که بازی Indigo Prophecy در تاریخ ۱۹ مرداد ماه (۹ آگوست میلادی) عرضه خواهد شد. کارگردانی این نسخه را خود دیوید کیج به صورت مستقیم در اختیار داشته و از دیگر بازی‌های وی می‌توان Heavy Rain، Beyond: Two Souls و بازی در دست ساخت Detroit: Become Human اشاره کرد. دی فاندیمیر در این باره می‌گوید:

وقتی به گذشته و نتیجه کنونی نگاه می‌کنم، با یقین کامل می‌گویم که تیم ما نسبت به واکنش‌های اخیر و نگاه مخاطبین کاملا به ساخته خود ایمان داشته و بسیار خونسرد هستند.

از آنجایی که این بازی در گذشته برای پلی‌استیشن 2 منتشر شده، در پلی‌استیشن 4 یک سری تغییرات بر روی بازی اعمال شده و شاهد تروفی‌هایی برای Indigo Prophecy خواهیم بود. اگر از پلتفرم پلی‌استیشن 4 برخوردار نیستید، نگران نباشید زیرا این بازی بر روی رایانه‌های شخصی و سیستم عامل مک نیز عرضه خواهد شد.

منبع VG247