تا به‌حال دوست داشته‌اید که رانندگی با خودورهای سنگین را تجربه کنید؟ اگر از طرفداران خودروهای سنگین می‌باشید و دوست دارید تجربه یک رانندگی جذاب با خودروهای سنگین را تجربه کنید، حتما این بازی فوق‌العاده را دانلود کنید. بازی شبیه ساز Euro Truck Simulator 2 در حال حاضر بهترین، کاملترین و با امکانات ترین بازی شبیه ساز رانندگی با کامیون می‌باشد. شما در این بازی میتوانید با کامیون های اروپایی به سرتاسر اروپا سفر کنید. در ادامه با گیم تو دانلود همراه باشید.

|Euro Truck Simulator 2 v 1.30.2.6s + 56 DLC|Euro Truck Simulator 2

این بازی، یک شبیه‌سازی بی‌نظیر از خودروهای سنگین مانند اسکانیا، ولوو، بنز و… می‌باشد. شما در این بازی، خودرو سنگین خود را خریداری می‌کنید و با آن محموله‌های مختلف را جابه‌جا می‌کنید و پول بدست می‌آورید. شما می توانید با پول‌های خود، ماشین خود را اسپرت کنید و یا پول جمع کنید و خودروی جدید بخرید. این بازی شبیه‌سازی از شهرهای مادرید، فرانسه، آمستردام، برلین و… می‌باشد. در نسخه جدید این بازی، خودرو جدید اسکانیا و کشور ایتالیا به بازی اضافه شده است.

Euro Truck Simulator 2
بازی شبیه ساز کامیون یورو Euro Truck Simulator 2 یک تجربه جدید در موضوع ماشین سواری است. شما به عنوان یک راننده باید مسیرهای مختلف در قاره اروپا را طی کرده و بارهای خود را به مقصد برسانید. محموله ها مشتریان خود را باید به موقع برسانید و الا خبری از پول نخواهد بود. اعتبار شرکت شما بستگی به سرعت عمل و امانتداری شما دارد. ماشین های شبیه سازی شده واقعی هستند ، ابزارهایی مانند نشانگرهای فلش زن، دما ، چراغ های خطر کمبود سوخت، برف پاک کن ها ، سرعت سنج، فرمان ماشین  و … نزدیک به واقعیت هستند. بعد از تحویل هر محموله ، یک مهارت کسب می کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Dual core CPU 2.4 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)

Hard Drive: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8.1 64-bit

Processor: Quad core CPU 3.0 GHz

Memory: 6 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 760-class (2 GB)

Hard Drive: 3 GB available space

بروزشده توسط میلاد چاهیان