هرچه‌قدر به انتشار بازی Far Cry 5 نزدیک‌تر می‌شویم، اخبار بیشتری درباره این بازی به‌گوش می‌رسد. ما امروز قصد داریم، ویژگی‌های جدید این بازی را به شما معرفی کنیم. برای اطلاع از اخبار جدید این بازی، با سایت گیم تو دانلود همراه باشید.

 ناشر Ubisoft امروز به دو دسته کلیدی بازی در رابطه با Microtransactions پرداخت. همانند بسیاری از بازی های دیگر، از جمله بازی های قبلی Ubisoft، بازی Far Cry 5 نیز ویژگی Microtransactions را ارائه می‌دهد. Microtransactions یک ویژگی می‌باشد که شما از طریق آن می‌توانید لول خود را در بازی افزایش دهید و توانایی‌های جدیدی در بازی کسب کنید.

Dan Hay، مدیر اجرایی بازی، تاکید کرد که بازی نسبت به آنچه که ارائه می‌دهد سخاوتمندانه است. اگر می خواهید پیشرفت خود را با صرف پول انجام دهید، این گزینه را خواهید داشت. Dan Hay گفت: “ما بازی را به‌صورت سخاوتمندانه و متعادلانه تنظیم کرده ایم. ما بازی را به‌صورت یک محیط بسته و محدود تنظیم نکرده‌ایم. شما می‌توانید در محیط اطراف بازی چرخ بزنید و چیزهای جدیدی را کشف کنید.

Ubisoft پس از ارائه یک بیانیه کامل درباره Microtransactions مربوط به بازی Far Cry 5، گفت که این ویژگی به آن‌ها این اجازه را می‌دهد که لول و پیشرفت خود را تسریع ببخشند. یعنی بهنظر می رسد این بازی مانند بازی Assassin’s Creed Origins دارای لول باشد و شما با انجام کارهای مختلف و بدست آوردن Xp لول خود را افزایش دهید و محدودیت‌هایی را از بین ببرید. اما نگاهی به بازی اخیر Ubisoft، یعنی بازی Assassin’s Creed Origins ممکن است برخی از سرنخ‌های ما را به ما نشان‌دهد. این بازی “Pack Saver Time” را ارائه می دهد که شامل اقلام یا بسته های پولی درون بازی می‌باشد که پس از آن شما می توانید آن را برای سرعت بخشیدن به پیشرفت خود صرف کنید. آنها کاملا اختیاری هستند و می توانند از طریق گیم‌پلی معمولی باز شوند. ممکن است Far Cry 5 چیز مشابهی را ارائه کند.

Microtransactions در بازی Far Cry 5 برای بازی های تک نفره و گروهی، در دسترس خواهد بود. احتمالا علاقه‌مندان به این بازی را خوشحال خواهند کرد تا یاد بگیرند که تمام مواردی که در بخش Microtransaction در بازی Far Cry 5 وجود دارد، تنها لوازمی اضافه است و آنها، گیم پلی بازی را تحت تاثیر قرار نمی دهند.

همچنین در مصاحبه‌‌ای، Ubisoft تایید کرد که مبارزات کامل و شبکه‌ای بازی Far Cry 5 به‌صورت آفلاین نیز قابل انجام است. در بیشتر بازی‌، شما برای مراحل و مسابقات گروهی به صورت شبکه‌ای، نیاز به اینترنت داشتید، ولی طبق گفته Ubisoft، در بازی Far Cry 5 می‌توان به‌صورت آفلاین، به‌صورت شبکه‌ای بازی کنید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Far Cry 5 :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz یا AMD FX-6300 @ 3.5 GHz
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 670 یا AMD R9 270
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای مورد نیاز: – گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی Far Cry 5 :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz یا AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 970 یا AMD R9 290X
حافظه کارت گرافیک: 4 گیگابایت
فضای مورد نیاز: – گیگابایت

لازم به‌ذکر است که بازی Far Cry 5 در تاریخ ۲۷ مارس برای پی‌سی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس‌ وان عرضه می‌شود.