در این مطلب قصد داریم تا بازی جدید The Crew 2 را برای شما آماده سازیم تا در ادامه از این بازی زیبا و هیجان انگیز لذت برده و با شور و هیجان مسابقات این بازی را پشت سر بگذارید و ساعت ها سرگرم این بازی زیبا شوید؛ در ادامه با گیم تو دانلود همراه باشید …

بازی The Crew 2 یک بازی در سبک مسابقه ای می‌باشد که به تازگی توسط استودیو Ivory Tower تولید و کمپانی مشهور و محبوب تمامی گیمرها که عناوین بسیار مشهور و محبوبی را در کارنامه خود دارد، یعنی شرکت Ubisoft آن را منتشر کرده است. این قسمت از سری بازی The Crew، بسیار متفاوت تر و گسترده تر از قسمت اول آن می‌باشد، زیرا شما در یک محیط گسترده و با وسایل نقلیه مختلف می‌توانید به مسابقه بپردازید و از آن ها لذت ببرید.

از جمله وسایل نقلیه‌ای که به تازگی به این بازی زیبا افزوده شده است را میتوان قایق و هواپیما نام برد که در قسمت قبل شاهد این وسایل نقلیه نیز نبودیم و این مسئله به خودی خود باعث می‌شود تا این بازی بسیار هیجان انگیز تر شود و گیمرها منتظر یک بازی بسیار متفاوت تر از قسمت قبلی آن باشند!

در ابتدا شما ماموریت خود را به وسیله ی یک ماشین پر سرعت و پر قدرت آغاز خواهید کرد و پس از آن در مناطق مختلف به وسیله ی قایق ماموریت خود را ادامه داده و برای آخرین مرحله و برای ادامه سفر خود، به هواپیما انتقال داده می شوید. در نسخه جدید بازی The Crew، چهار نوع مسابقه مختلف و پر هیجان در انتظار شماست؛ از جمله این مسابقات را میتوان سبک مسابقه خیابانی ,سبک Pro Racing، سبک Off-Road و سبک آزاد نام برد.

در بازی The Crew 2، همانند نسخه اول آن، در یک سرزمین وسیع در کشور آمریکا حضور دارید که وسعت بسیار زیادی نیز دارد و به گفته ی یکی از توسعه دهندگان این بازی، وسعت محیط این بازی بیشتر از 3000 متر خواهد بود. پس آنطور که پیداست، بازی از محیطی گسترده برخوردار است و شما را در آن به چالش می‌کشد.

در ادامه شما را به تماشای تریلرهایی از این بازی، دعوت می‌کنیم:

برای دانلود ویدیو به سایت آپارت مراجعه کنید

برای دانلود ویدیو به سایت آپارت مراجعه کنید

توجه: این بازی هنوز منتشر نشده است و در صورت منتشر شدن، لینک‌های دانلود آن قرار می‌گیرد.