راک‌استار گیمز، تاریخ انتظار بازی Red Dead Redemption 2 را بصورت رسمی اعلام کرد. با گیم تو دانلود همراه باشید …

بازی Red Dead Redemption 2 یکی از عنوان‌های جدید راک‌استار گیمز است که در حال ساخت و توسعه می‌باشد. این بازی در زمان معرفی خود، قرار بود در پاییز ۲۰۱۷ منتشر شود، اما پس از یک تاخیر دیگر، همچنان با تاخیر مواجه شد و قرار است بازی در پاییز ۲۰۱۸ منتشر شود. برخلاف تاخیر‌های قبلی، این بار راک‌استار گیمز همراه تاخیر خوردن بازی، تاریخ دقیق انتشار بازی را نیز اعلام کرد. بر اساس گفته های راک‌استار گیمز، این بازی بصورت رسمی در تاریخ ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ برابر با جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷ منتشر می‌شود.

این شرکت با انتشار بیانیه‌ای در بلاگ رسمی خود گفت:

ما هیجان‌زده هستیم از اینکه اعلام می‌کنیم که Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۲۶ اکتبر منتشر خواهد شد. از همه افرادی که بابت این تاخیر ناراحت شدند عذرخواهی می‌کنیم. ما امیدوار بودیم که این بازی را زودتر منتشر کنیم، اما زمان بیشتری برای بهبود بازی نیاز داریم. ما صمیمانه از صبر و شکیبانی شما متشکریم. زمانی که این بازی منتشر شد و به تجربه آن پرداختید، متوجه ارزش این صبر می‌شوید. همچنین، تصاویر منتشر شده از بازی را در ادامه مشاهده کنید و در هفته‌های آینده منتظر اطلاعات بیشتری باشید.

بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۶ اکتبر ۲۰۱۸ برابر با جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷ برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود.