بازی معروف و هیجان انگیز Wolfenstein II The New Colossus، یکی از عنوان‌های جدید سری بازی Wolfenstein می‌باشد که به تازگی تولید و منتشر گردیده است. این عنوان اکشن در همان لحظه انتشارش توسط گروه CODEX کرک شد. ما در این مطلب قصد داریم تا برای شما کرک بازی Wolfenstein II The New Colossus را به صورت جداگانه قرار دهیم تا عزیزانی که دارای نسخه فاقد کرک بازی هستند، از این کرک استفاده کرده و از این بازی اکشن و هیجان انگیز لذت ببرند. با گیم تو دانلود همراه باشید …

در همان صحنه های اول بازی استرس شما را در بر میگیرد، زیرا شما تحت تعقیب نیرو های نازی هستید و تمامی شهر را اعلامیه های تحت تعقیب بودن شما را فرا گرفته است. پس از رویارویی شما با یک مامور نازی در یک رستوران، بسیار وحشت زده خواهید شد و از این می‌ترسید که شناسایی شوید. اما شما با در دست داشتن هویت جعلی ای، کمی در امان خواهید بود. اما متاسفانه تمام رستوران پر است از اعلامیه های تحت تعقیب بودن شما!

مامور نازی پس از دریافت پیغامی از سوی گروه خود مجبور به ترک رستوران میشود، اما هنگام بیرون رفتن از رستوران متوجه اعلامیه میشود و وقتی تصویر اعلامیه را با چهره شما تطبیق میدهد، اسلحه اش را به سمت شما میگیرد و این خودش صحنه ای پر از هیجان و استرس می‌باشد.