بازی Wolfenstein II The New Colossus، یک بازی اکشن و هیجان انگیز است که همگی گیمر ها آن را می‌شناسند و یکی از طرفداران آن هستند. در این مطلب قصد داریم تا آپدیت های تازه این بازی جدید و هیجان انگیز که مدت ها منتظرش بودید را برای شما آماده کنیم تا در ادامه مطالب آن را دریافت کرده و با بروز رسانی این بازی مهیج، مشکلات رایج این بازی را حل کنید و از آن لذت ببرید. در ادامه مطالب با گیم تو دانلود همراه باشید …طی بروز رسانی‌هایی که توسط شرکت Bethesda برای بازی Wolfenstein II The New Colossus انجام شد اکنون آخرین آپدیت آن یعنی آپدیت شماره ۳ نیز منتشر گردید و باعث حل برخی مشکلات جزئی و کلی شد. ابتدا به تغییراتی که آپدیت شماره ۱ در بازی به وجود می آورد میپردازیم.

اولین و به نظر مهمترین مشکلی را که این بروز رسان حل می‌کند این است که شناسایی فایل های کامل بازی در ژاپن، بحرین، کویت، لبنان، عمان، قطر و عربستان با مشکلاتی رو به رو بود که طی این بروز رسانی کاملا از بین می‌رود و مشکل به کل حل میشود. دومین مشکل که توسط این بروز رسانی حل می‌شود این است که برای کاربران گرافیک های AMD گزینه Async دوباره فعال شده است و میتوانند به آن دسترسی داشته باشند. اما باید توجه داشته باشید که نیاز به آخرین نسخه درایور کارت گرافیک AMD دارید. اما جالب است بدانید که برای کاربرانی که از کارت گرافیک های NVIDIA GTX1080 TI استفاده میکنند گزینه Async غیر فعال شده است و نمیتوانند به آن دسترسی داشته باشند. همچنین در این آپدیت نیز جزئیاتی به بازی افزوده شده است که میتوان به اضافه شدن حالت تشخیص گفتگو در زمان صحبت کردن با کاراکتر ها درون بازی و فعال شدن حالت Steam Overlay را نام برد.

اما این تنها شرح جزئیات آپدیت شماره 1 بوده و در ادامه به جزئیات آپدیت های شماره ۲ و ۳ هم میپردازیم!

همانطور که در آپدیت شماره 1 دیدیم، گزینه Async برای کاربران کارت گرفیک AMD فعال و برای کاربران کارت گرافیک NVIDIA غیر فعال گردیده بود؛ اما در آپدیت شماره 2 به طور موقت این گزینه از دسترس خارج شده و کاربران هر دو شرکت یعنی AMD و NVIDIA نمیتوانند به این گزینه دسترسی داشته باشند.

همچنین با استفاده از آپدیت نیز تغییراتی در بازی ایجاد شده است که میتوان به ثابت شدن نرخ فریم در گرافیک‌های مدل NVIDIA سری ۱۰، ثابت شدن نور و کیفیت در مانیتور های ۴K زمانی که روزلیشن ۱۰۰% انتخاب شده بود و ثابت شدن مشکل مانیتور‌های ۴K زمانی که زرولیشن ۱۲۵% و ۱۵۰% انتخاب شده بود.

همچنین در این آپدیت نیز در بخش مبارزات بازی تغییراتی ایجاد شده است و 10 شبیه سازی جدید مبارزه به این بازی نیز افزوده شده است که می‌تواند برای کاربران بسیار جالب و هیجان انگیز باشد.

در آپدیت شماره 3 تغییرات زیادی بعد از آپدیت کردن بازی نیز اعمال نشده و به گفته ی کاربران نیز تنها پشتیبانی زبان چینی به بازی اضافه شده است که این مورد تنها برای کشور چین میتواند بسیار خوشحال کننده باشد و آنها می‌توانند با زبان مادری شان به این بازی بپردازند.