در این مطلب ما برای شما جدیدترین بروز رسان بازی محبوب FIFA 18 را آماده کرده ایم تا با بروزرسانی این عنوان، از برخی مشکلات رهایی یابید. برای دانلود این بروز رسان، در ادامه با گیم تو دانلود همراه باشید …

بازی FIFA 18 جدیدترین عنوان از سری بازی‌های ورزشی FIFA می‌باشد که به تازگی توسط کمپانی Electronic Arts تولید و منتظر شده است. همانطور که می‌دانید این بازی شبیه ساز ورزش فوتبال می‌باشد که هر سال نسخه جدیدی از آن منتشر میشود و طرفداران بسیار دارد. به تازگی شرکت Electronic Arts بروز رسانی جدید را برای بازی FIFA 18 نیز منتشر کرده است که میتواند تغییراتی در بازی ایجاد کند که برای گیمر ها بسیار جذاب باشد و موجب پیشرفت بازی و جلوگیری از مشکلات در بازی شود.

در این بروزرسانی رسمی شرکت EA، تیم های فیفا آپدیت و بروز رسانی خواهند شد و تغییرات دیگری در بازی با استفاده از این آپدیت اعمال میگردد. البته موارد گفته شده جزو اصلی ترین تغییرات این بروزرسانی بوده است. اما این بروزرسانی شامل تغییرات فرعی نیز هست. از تغییرات فرعی در این بروز رسان میتوان به رفع بسیاری از باگ ها در بازی، رفع مشکلات اتصالات در بخش آنلاین بازی، تغییر چهره بازیکنان فیفا 18، تغییر دادن ریتینگ بازیکنان و بسیاری از امکانات دیگر اشاره کرد.

با بروزرسانی این بازی محبوب میتوانید بسیاری از مشکلات بازی را حل نموده و با راحتی به بازی کردن این عنوان بپردازید. لازم به ذکر است شرکت Electronic Arts در تلاش است تا همواره با آپدیت‌های متعددی که منتشر می‌کند، تمامی مشکلات بازی را حل نموده تا طرفداران این بازی با خیالی آسوده به بازی کردن این عنوان بپردازند و از آن لذت ببرند.