بازی RUINER یک بازی در سبک شوتر می‌باشد که توسط Reikon Games تولید و Devolver Digital آن را منتشر کرده است. داستان بازی در سال 2091 و در شهری سایبری به نام Rengkok روایت میشود. شما در این بازی، در نقش فردی هستید که به کمک یک هکر مرموز، در تلاش هستید تا حقیقت پشت نظام فاسد این شهر را کشف کرده و برادر ربوده شده خود را از آنان پس گرفته و بازگردانید.

شما باید از هر سلاحی که در اختیار دارید استفاده نمایید تا جلوی حملهی دشمنان بایستید و آنهایی را که سد راه شما شده اند، از بین ببرید. شما میتوانید با ایجاد انفجار های بزرگ تعداد زیادی از دشمنان خود را از بین برده یا از این انفجار ها، برای از بین بردن افرادی قدرتمند تر از دشمنان معمولی خود استفاده کنید. در عین حال شما میتوانید برای تقویت نیروی خود از ابزارها و گجت های مختلفی مانند سپر انرژی، تقویت کننده خط تیره، افزایش دهنده سرعت تغییر سلاح و هک مخالفان برای مبارزه از طرف خودتان استفاده کنید. در طول بازی، در ماموریت های مختلف و مراحل سخت، دوستی مرموز نیز با قابلیت های هکری به شما کمک خواهد کرد تا در هر شرایطی که میتوانید به او اعتماد کنید تا با فشردن چند کلید مخالفانی را که سد راه شما شده اند را از بین ببرد.

بازی از گرافیک بسیار خوبی برخوردار است و جلوه های گرافیکی بسیار خوب طراحی شده اند. داستان بازی موجب میشود تا شما ساعت ها سرگرم این بازی شوید و هیچگاه از آن خسته نشوید. اگر از بازی های اکشن با محتوای تکراری خسته شده اید و میخواهید از تجربه‌ی جدیدی برخوردار شوید، پیشنهاد میکنیم این بازی هیجان انگیز را از دست ندهید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز RUINER :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i5-760 (4 * 2800) or equivalent یا AMD Athlon II X4 645 AM3
حافظه رم: 4 گیگابایت
کارت گرافیک: GeForce GTX 460 یا Radeon HD 6850
حافظه کارت گرافیک: 1 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 10 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی RUINER :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i5-4670K  یا AMD FX-6350
حافظه رم: 6 گیگابایت
کارت گرافیک: GeForce GTX 660 یا Radeon HD 7970
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 10 گیگابایت