بازی Wolfenstein II The New Colossus عنوانی جدید از سری بازی های Wolfenstein میباشد که توسط کمپانی Machine Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Bethesda Softworks روانه بازار شده است.

پس از داستان و حوادث نسخه اول، حالا ژنرال استارد کشته شده و ضربه ای مهلک به نیروهای آلمانی که ایالات متحده را اشغال کرده بودند، وارد شده است  و باعث تضعیف آنها شده است. اما کشته شدن یک ژنرال پایانی بر اشغال ایالات متحده نخواهد بود. نیروهای نازی در سرتاسر جهان از قدرت بسیاری برخوردار هستند. در این نسخه شما در قالب شخصیتی به نام  William “B.J.” Blazkowicz به ایفای نقش می پردازید که البته بعدها با نام Terror-Billy شناخته خواهید شد.

در همان صحنه های اول استرس شما را در بر میگیرد، زیرا شما تحت تعقیب نیرو های نازی هستید و تمامی شهر را اعلامیه های تحت تعقیب بودن شما را فرا گرفته است. پس از رویارویی شما با یک مامور نازی در یک رستوران، بسیار وحشت زده خواهید شد و به از این میترسید که شناسایی شوید. اما شما با در دست داشتن هویت جعلی ای که در دست دارید کمی در امان خواهید بود. اما متاسفانه تمام رستوران پر است از اعلامیه های تحت تعقیب بودن شما!

مامور نازی هنگام رفتن از رستوران متوجه اعلامیه می شود و وقتی تصویر اعلامیه را با چهره شما تطبیق میدهد، اسلحه اش را به سمت شما میگیرد و این خودش صحنه ای پر از هیجان و استرس میباشد.

در این عنوان گرافیک بازی پیشرفت بسیار چشمگیری داشته است و از داستان بسیار خوبی برخوردار است. باس فایت ها نیز بهتر از قبل طراحی شده اند و به نمایش در می آیند.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Wolfenstein II The New Colossus :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: AMD FX-8350/Ryzen 5 1400 یا Intel Core i5-3570/i7-3770
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: Nvidia GTX 770 یا AMD Radeon R9 290
حافظه کارت گرافیک: 4 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 55 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی Wolfenstein II The New Colossus :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: AMD FX-9370/Ryzen 5 1600X یا Intel Core i7-4770
حافظه رم: 16 گیگابایت
کارت گرافیک: Nvidia GTX 1060 6GB یا AMD Radeon RX 470
حافظه کارت گرافیک: 4 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 55 گیگابایت