بازی Call of Duty WWII یک بازی در سبک شوتر اکشن ادونچر می‌باشد که توسط Sledgehammer تولید شده و کمپانی Activision آن را منتشر کرده است. پس از چند نسخه پیشین که سری بازی “ندای وظیفه” را به صورت مدرن نمایش میداد و داستان آن در آینده‌ای نه چندان دوری بود، باز هم این سری مجبور شد به ریشه خود بازگردد و داستان جنگ جهانی را رقم بزند. در نسخه جدید بازی “ندای وظیفه“، داستان مربوط به یک جوان 19 ساله‌ای به نام رونالد دنیلز است که در نقش سربازی تازه کار ایفای نقش میکند. شاید بعضی از طرفداران این سری انتظار سربازی کارکشته را داشته‌اند که بسیار حرفه ای در کشتن دشمن دارد. اما این موضوع خود میتواند باعث جذابیت بازی شود و گیمر را از دید دیگری وارد داستان کند.

داستان بازی در جنگ جهانی دوم رخ می‌دهد و شما باید این سرباز بی‌تجربه را کنترل کنید. از آنجایی که رونالد یک سرباز بی تجربه است، قطعا نبرد برای او بسیار دلهره‌ آور است و میتواند کار را برای او سخت کند. در ابتدا رونالد باید از نبرد نورماندی مشهور جان سالم به در ببرد و پس از آن رونالد در قالب یک گروه ۱۲ نفره از نیرو‌های ارتش آمریکا، سفری را در دل اروپا بین سال‌های ۱۹۴۴ تا ۱۹۴۵ آغاز خواهند کرد. تا در نهایت به برلین، پایتخت نازی‌ها برسند و پایان جنگ جهانی دوم را رقم بزنند.

گرافیک بازی نسبت به سری های پیشین خود، تغییرات بسیاری کرده و پیشرفت چشمگیری داشته است که این به تنهایی باعث شده تا این بازی نسبت به سری های قبلی خود با پتانسیل بالاتری ظاهر شود. بازی از داستان بسیار زیبایی برخوردار بوده و این داستان شما را به دوران جنگ جهانی دوم میبرد؛ دورانی که پر از انفجار و خون بود؛ دورانی که بهترین دوستانت جلوی چشمانت کشته میشدند. نور پردازی ها و شخصیت ها به صورت عالی طراحی شده اند و بدون شک این بازی میتواند یکی از بهترین بازی هایی باشد که در عمرتان آن را تجربه کرده اید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Call of Duty WWII :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: CPU: Intel® Core™ i3 3225 3.3 GHz یا AMD Ryzen™ 5 1400
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce® GTX 660/ GTX 1050 یا ATI® Radeon™ HD 7850/ AMD RX 550
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 90 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی Call of Duty WWII :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i5-6600 3.4 GHz یا AMD Ryzen™ 7
حافظه رم: 12 گیگابایت
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GTX 1050TI/GTX 1080 یا AMD Radeon R9 270X
حافظه کارت گرافیک: 4 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 90 گیگابایت