ر شب گذشته، یکی از مهم‌ترین کنفرانس‌های سونی در ایالات متحده به پایان رسید. بسیاری در انتظار معرفی عناوین بزرگی از سونی بودند اما PlayStation Experience تمام تمرکز خود را برروی بازی‌های مستقل و واقعیت مجازی گذاشته بود. مدیرعامل بخش سرگرمی‌های سونی، شوهی یوشیدا، از دلایل خود برای عدم معرفی بازی‌های بزرگ هنگام PlayStation Experience می‌گوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با ماهمراه باشید.

یوشیدا توضیح داد که انتظار از معرفی یک بازی بزرگ بسیار اشتباه است. در طول سال مراسم‌های بسیاری اجرا می‌شود و PlayStation Experience بیشتر یک مراسم اجتماعی‌ است و زمان خوبی برای نشان دادن بازی‌های کوچک‌تر است و از آن‌جایی که در ایالات متحده برگزار شد، موقعیت خوبی برای معرفی MLB 16: The Show بوده است. یوشیدا به این نکته اشاره کرد که عناوین بزرگ در کنفرانس‌های بزرگی چون E3 و دیگر کنفرانس‌هایی که در طول سال برگزار می‌شوند، معرفی شده‌اند.

یوشیدا ادامه داد که او فکر می‌کند سونی هیچ‌وقت اینقدر عناوین بزرگ را در طول یک سال معرفی نکرده است و امسال یکی از طلایی‌ترین سال‌های سونی جهت معرفی بازی بود. بنابراین او حس کرده است که در PlayStation Experience بیشتر به بازی‌های مستقلی چون Fat Princess Adventure توجه کند.

منبع:گیمفا