2rank
bazaarapps

ویژگی‌هایی از GTA IV که ممکن است از دید شما مخفی مانده باشند!

در اینکه بازی Grand Theft Auto IV، یکی از فوق‌العاده ترین بازی‌های تاریخ است هیچ شکی نیست. این بازی به قدری جذاب است که شاید نتوان حتی آن را به همین سادگی توصیف کرد! فروش بی‌سابقه نسخه آخر بازی GTA در دسامبر 2008، به قدری تاریخی بود که اهدای امتیاز 10 از 10 از وب‌سایت Gamespot به این بازی جای هیچ تعجبی نداشت. جدا از زیبایی‌ها و جذابیت‌های این بازی، در این ترفند قصد داریم به معرفی ویژگی‌ها و نکاتی که در لابه‌لای بازی وجود دارد بپردازیم. نکاتی که ممکن است در حین بازی به آن دقت نکرده باشید و از دید شما مخفی مانده باشد. این ویژگی‌ها نیز بخش دیگری از زیبایی‌های GTA IV را تشکیل میدهد. نکاتی که از چکاندن آخرین قطرات GTA IV به دست آمده‌اند!
برای مشاهده ترفند ها و ویژگی ها به ادامه مطلب مراجعه کنید…

 

1- برای گرفتن تاکسی، اگر تاکسی در حال عبور است با زدن دکمه E برای آن سوت بزنید تا در کناری بایستد. سپس با نگه داشتن دکمه F (دقت کنید که دکمه را باید نگه دارید)، به عنوان مسافر سوار تاکسی می‌شوید. سپس مقصد خود را با دکمه‌های بالا و پایین انتخاب کرده و Enter بزنید. برای اینکه فورأ به مقصد برسید، دکمه Enter را یک‌بار دیگر بزنید (البته پول بیشتری از شما می‌گیرد).

 

2- برای نشانه‌گیری دقیق‌تر و زوم به جلو (البته برای سلاح‌هایی که این ویژگی را دارد مثل MPG یا AK)، هنگامی که با کلیک راست نشانه گرفته‌اید، غلطک ماوس را به جلو حرکت دهید تا نشانه‌گیری بهتری داشته باشید.

 

3- با زدن دکمه Q می‌توانید پشت دیوار و هر شی دیگری پناه بگیرید. سپس با نگه داشتن کلیک راست ماوس می‌توانید شلیک بهتری داشته باشید. اما اگر مستقیمأ و بدون نگه داشتن کلیک راست اقدام به شلیک کنید، نیکو بدون در آمدن از پشت سنگر و با شلیک‌هایی بی دقت تر اما امن تر، دشمن را مورد هدف قرار میدهد.

 

4- برای کنترل هلیکوپتر از دکمه های W،A،S،D و اعداد 8،4،2،6 قسمت سمت راست کیبورد استفاده کنید.

 

5- شما میتوانید ویدیوی بازی خود را با زدن دکمه F2 ذخیره کنید و آن را از بخش Clip Editor موبایل ویرایش و مشاهده کنید.

 

6- برای انجام بازی بولینگ، ابتدا بدن خود را در مسیر مناسب قرار داده و کلیک چپ کنید. سپس در یک لحظه ماوس را به عقب برده و به جلو بیاورید. شدت پرتاپ توپ و جهت آن، به نوع حرکت ماوس بستگی دارد.

 

7- در بازی بیلیارد برای دیدن میز از بالا، دکمه V را بزنید.

 

8- برای وارد کردن آهنگهای خودتان به رادیو ماشین‌ها، ابتدا از فایل‌های موزیک خود Shortcut ساخته و آن‌ها را در مسیر C:\Documents and Settings\USERNAME\My Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music کپی کنید. سپس هنگامی که در ماشین نشسته‌اید با غلطک ماوس، موج رادیو را بر روی رادیو Independence قرار دهید تا موزیک‌های خودتان را از رادیو بشنوید! برای رفتن به آهنگ بعدی یا قبلی از دکمه N و B استفاده کنید.

 

9- برای دعوا کردن با مشت و لگد، ابتدا روی شخص با نگه داشتن کلیک راست، قفل کنید. سپس با کلیک چپ و R مشت بزنید؛ با Q لگد بزنید!

 

10- برای تیراندازی از داخل ماشین، کلیک راست را نگه داشته و شلیک کنید. برای تغییر دادن نوع اسلحه، از کلید Q استفاده کنید (فقط سه اسلحه کلت، SMG، یوزی و همچنین نارنجک را می‌توانید از داخل ماشین استفاده کنید).

 

10- شما می‌توانید با هدف گلوله قرار دادن راننده ماشین، او را کشته و در نتیجه شخص تعقیب کننده را ناکام بگذارید!

 

11- در داخل شهر افرادی هستند که ماموریت‌های جانبی به شما می‌دهند. این افراد به شکل یک آدمک آبی رنگ (شاید هم سبز!) در نقشه نشان داده شده می‌شوند. (البته فقط وقتی نزدیکشان باشید).

 

12- شما می‌توانید در حالی که با سرعت دارید با ماشین حرکت می‌کنید، از ماشین به بیرون بپرید. این کار با زدن دکمه F امکان پذیر است. البته از جانتان کم میشود و حتی ممکن است با یک برخورد محکم، بمیرید!

 

13- توجه داشته باشید که اگر توسط پلیس ها دستگیر شوید، تمام سلاح ها شما از بین میروند.اما اگر بمیرید، اینطور نیست. اما هزینه خرج و مخارج بیمارستان را هم در نظر داشته باشید!

 

14- برای جلب نظر دوستان‌تان، هر چند وقت یک‌بار به آن‌ها زنگ زده و قرار ملاقاتی در رستوران، بولینگ، دارت و یا هرجای دیگر بگذارید. دوستان شما نیز به شما زنگ می‌زنند و شما در صورتی‌ که توانایی داشتید، درخواست ملاقات آن‌ها را قبول کنید.

 

15- برخی از دوستان شما، میتوانند برای شما کار جور کرده، شما را به مسابقه ببرند، برای شما تاکسی سرویس بفرستند و… . این را می‌ توانید با کلیک بر روی نام هر یک از افراد درون لیست خود مشاهده کنید.

 

16- در صورتی که زیاد از حد بوکس باد کنید، تایر ماشین میترکد!

 

17- برای بالا کشیدن از نردبان از دکمه F استفاده کنید. برای بالا و پایین رفتن سریع از نردبان، از دکمه Shift استفاده کنید.

 

18- برای اینکه سوار قطارهای شهری شوید از دکمه F استفاده کنید.

 

19- شما می‌توانید از طریق سایت‌های اینترنتی اقدام به خرید تم، رینگ‌تون و… برای موبایل خود کنید (البته موبایل‌تان باید مدل بالا باشد).

 

20- برای استفاده از کامپیوترهای پلیس و دسترسی به شبکه آن‌ها، ابتدا سوار یک ماشین پلیس شده و در کناری توقف کنید. سپس دکمه E را بزنید تا به شبکه آن‌ها دسترسی پیدا کنید. اکنون می‌توانید شخص مورد نظر را با استفاده از عکس یا وارد کردن نام آن، پیدا کرده و آدرس آن را بر روی GPS خود ببینید.

 

21- هنگام تعقیب یک نفر، با نگه داشتن کلید Caps Lock می‌توانید دوربین بازی را بر روی او متمرکز کنید.

 

22- با قرار دادن گوشی خود در حالت Sleep Mode ،به طور موقت دیگر هیچ ماموریتی از طریق موبایل به شما داده نمی‌شود.

 

23- در گوشه و کنار شهر، 200 کبوتر وجود دارد که با کشتن همه آن‌ها می‌توانید به جایزه ای که برای آن در نظر گرفته شده، دست بیابید.

 

24- اگر می‌خواهید نام آهنگی را که در حال پخش شدن از رادیو است بدانید، کافی‌ است هنگامی که آن موزیک در حال پخش شدن است با استفاده از موبایل به بخش تماس‌ها رفته و با Zit! تماس بگیرید تا پس از چند ثانیه نام خواننده و نام آهنگ را برای شما SMS کند.

 

25- هنگامی که با سلاح نشانه گرفته‌اید، یکی از کلیدهای راست یا چپ را به همراه کلید Space بزنید تا به همان جهت بر روی زمین بغلتید.

 

26- اگر با استفاده از ماشین از روی سکویی پریدید و صحنه به حالت حرکت آهسته در آمد، شما می‌توانید با به جلو راندن ماوس حرکت را سریع‌تر و با به عقب بردن آن، حرکت را کندتر کنید.

 

27- هنگامی ‌که در قایق هستید میتوانید با استفاده از دکمه Space در محور کم چرخش بیشتری بزنید.

 

28- برای دفع ضربات دست و پای حریف، از Space استفاده کنید. برای جاخالی دادن به ضربات، هنگامی که حریف دست یا پایش را برای زدن شما شروع به حرکت دادن می‌کند، شما باید فورأ دکمه Space را بزنید تا جاخالی دهید.

 

29- اگر در هنگام بازی با گوشی خود 911 را شماره گیری کنید می توانید با زدن 1 به پلیس زنگ بزنید، با زدن 2 به آنبولانس زنگ بزنید (اگر جان شما کم شده باشه پر خواهند کرد) و با زدن 3 به آتش نشانی زنگ بزنید.

 

۱۱۳ دیدگاه ارسال شده

شما هم دیدگاهی ارسال کنید »

hamed در

بله سرعت بازی هم کم هست . تنظیمات گرافیکی بازی رو از کجا کم میکنن ؟ لطفا راهنمایی کنید تا گرافیکش رو کم کنم Cry

KOROSHKKUNITED:

ESC را بزن برو تو گرافیک اونجا میتونی کم کنی

hamed در

سلام خسته نباشین
من gta iv رو نصب کردم ولی ماشین ها اهسته حرکت میکنن چیکار کنم درست بشه؟ لطفا کمکم کنید Question

KOROSHKKUNITED:

سرعت خود بازی هم کمه؟اگر کمه تنظیمات گرافیکی را بیار پایین شاید درست شد یا اینکه 1.0.7 بریز

majidsulduz در

سلام
ببخشید جی تی ا 6 من زبانش انگلیسی نیست یه زبان دیگه هست که به انگلیسی شبیهه
میشه بگید که چجوری باید زبان بازی رو (البته زیان نوشتاری بازی ها) به انگلیسی در بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟
ترو خدا زود جواب بدیدددددددددددددددددددددد Sweat Sweat Sweat

KOROSHKKUNITED:

اگر روسی باشه باید اپدیتو بریزید اگر هم اسپانیول یا فرانسویه تو بخش dispay وبد فکر کنم که باید زبانو تغییر بدی

alireza10 در

منظورتون رو متوجه نمیشم یه نگاه به این لینک بندازین:
http://lta.ir/details/MSI-GT60
ارزش داره؟
ببخشید اینجا میپرسم IDK

Daniyal:

آره خوبه

alireza10 در

ببخشید که من اینقدر سوال میکنم شرمنده ولی این لپ تاب در حدی هست که تو هیچ بازی کم نیاره؟

CPU Model Ci7 3610QM
Memory 16GB III
VGA GF GTX 670M 3GB IIIII
HDD Super Raid 2×64 SSD&750GB
Display 15.6″
OS 7HP
ODD Blu R

KOROSHKKUNITED:

نه خوب اجرا میکنه

alireza10 در

چه لپ تابی بگیرم واسه بازی خوب باشه و کم نیاره؟

KOROSHKKUNITED:

توی انجمن مطرج کنیید تا بهتر راهنماییتون کنن

alireza10 در

سلام من این بازی رو نصب کردم بعدم به ورژن 1.0.7.0 ارتقا دادم ولی بازم بعضی وقت ها تیک داره اینم سیستمم
Operating System
MS Windows 7 Home Basic 64-bit SP1
CPU
Intel Sandy Bridge @ 2.20GHz 49 °C
32nm Technology
RAM
4.0GB
Motherboard
LENOVO Emerald Lake (CPU)
Graphics
Generic PnP Monitor @ 1366×768
Intel(R) HD Graphics 3000
NVIDIA GeForce 410M
Hard Drives
488GB Seagate ST500LM012 HN-M500MBB (SATA) 41 °C
Optical Drives
ELBY CLONEDRIVE SCSI CdRom Device
PLDS DVD-RW DS8A8SH
Audio
Realtek High Definition Audio
نمیشه کاری کرد که این تیک برطرف شه؟ Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Disdain

Daniyal:

سیستمتون ضعیفه

korosh در

میشه بگین چجوری میشه تو ivرمز زد ممنون من با موبایل هر کار میکنم شماره گیری نمیکنه فقط منو و همینا رو داره

Daniyal:

دوبار جهت بالا رو بزنید و کد را وارد کنید و اینتر رو بزنید

mahan در

اگه همه 200 تا کبوترو بزنی چه اتفاقی می افته.

KOROSHKKUNITED:

خدم نزدم تا حالا نمیدونم اما اونایی که زدن میگن یک جایزه میده..

KRATOS در

خيلي ممنون،ولي همش رو بلد بود.چون من مرحله ي هردم بازي GTA7 رو رفتم.تو گيم نت هم ديدم.

KOROSHKKUNITED:

GTA V هنو نیومده بعد GTA 7 دگ چیه اونوقت؟

رضا در

واقعا ممنون از سایت خوبتون خیلی عالــــــــــــــــــــــــــــــی
بود

امیر در

چه راه های برای روان کردنeflcهست؟

KOROSHKKUNITED:

اپدیت بازی

آندیا در

لوییس تو یه مرحله میره دنبال دوستشو با یه ماشین صورتی میریم.بعد میرسیم به یه جایی که سه تا ماشین مدل بالا رو رو 3 طبقه آهنی پارک شدن.همین که ویدیوش تموم میشه و مینویسه لودینگ..خیلی طول میکشه که دیگه بی خیال میشم..ککککمممممممممممککککک.ایرادش کجاست؟؟

KOROSHKKUNITED:

یکی از باگ های بازیه راه حل خاصی نداره فقط بازیتونو ارتقا بدید و سعی کنیید گرافیکو رو پایینترین سطح بذارید شاید جواب بده

آندیا در

میتونید تو مرحله های eflc کمک کنید؟سوال دارم…..

KOROSHKKUNITED:

بپرسید اگه یادم مونده باشه راهنمایی میکنم

یاسمین در

تو رو جون هرکی دوس دارین کمکم کنید دیگه دارم دیوونه میشم……………راستی این مرحله تو نقشه باJ نشون داده میشه که همون Jimmy هست.حالافهمیدید.توروخدا فردا پس فردا که امدم نکید نه……من همه امیدم به شماس…..وقتی میام میبینم نفهمیدید کدوم مرحله رو میگم کلی میخوره تو ذغم……………………….

KOROSHKKUNITED:

سعی میکنم به خاطر بیارم ولی به خدا این بازی را چند سال پیش تموم کردم(اگه اشتباه نکنم 3 یا 4 سال پیش)پس چیز زیادی ازش یادم نمیاد

یاسمین در

اره به خدا………………اول باید برم ویلای دوستم که یه پیر زنه درو باز میکنه…بعدازفیلم یه ماشین مشکی جلوی در ویلا پارکه که 2 نفرهم کنار ماشین وایسادن که وقتی سوار ماشین شدم اوناهم سوار میشن(که حتما باید سوار این ماشین شم)بعد باید منتظر بمونم تا دوستم از ویلا بیاد بیرون و سوار شهکه یه کوله پشتی ام دوششه.(تو این مرحله باید کت و شلوار تنم باشه که دوستامم کت شلوار تنشونه.)بعدم که گفتم میرم بالا ترین طبقه ی ساختمون کهنه مانند و از او نجا باید مواظب دوستام باشم.بعد از اینکه یه ماشین از خلافکارا میان یه کم باهم حرف میزنن و 2 نفر دیکه از دشمنا به دوستام حمله مینکنن.تا قبل حمله ام نباید تیراندازی کنموبعد اینکه اون چند نفرو کشتم،دوستم لنگان لنگان وارد یه خرابه میشه که از اولم جلو همون وایساده بودن و بازی بهم دستور میده:برو پیشش قبل از اینکه بمیره…منم از اون ساختمون داغونه ک توش بودم میام بیرونو باکشتن چندین نفر به دوستم میرسم.بعد سوار همون ماشین میشیمو بادی بریم دنبال اون چند نفری که جلو تر از ما تو ماشین دارن فرار میکنن……..ولی همین که یکم دنبالش میرمو تیر اندازی میکنم میگه:چی چی destoried…………………………….بعد میبازم…………………

KOROSHKKUNITED:

این سری یکبار دگ برو ولی شلیک نکن اگه بازم جواب نداد یا سیوت را برام یکجا اپلود کن خودم یکم با مرحله ور برم ببینم چطوری ردش کنم یا اینکه تو انجمن بپرس http://forum.game2download.ir/

یاسمین در

سلامی دوباره.یه مرحله هست که اول باید سوار ماشین بشم و منتظر بمونم تا یه مرده بیاد.یه ماشین مشکی ام داره که حتما باید سوار اون شیم.در کل 4 نفریم و حتما هم باید کت و شلوار تنم باشه.وقتی مرده سوار ماشین شد باید بریم به یه ساختمون قدییمی.که اونجا بهم یه اسنایپر میدن و میگن برو طبقه اخر ساختمون و مواظب ما باش.وقتی رفتم بعد اون بالا از پشت پنجره باید حواسم بهشون باشه.بعد از یه مدت که یه ماشین از دشمنا میاد وباهم حرف میزنن از پشت دوستام چند نفر تراندازی میکنن و اینجاست که باید اونا رو بااسنایپر بکشم…بعد اینکه اونا رو کشتم دوستم با وعضی تیر خورده وارد یه جور ساختمون خرابه میشه و من باید قبل اینه بمیره خودمو بهش برسونمو همه رو بکشم….بعد همون ماشین مشکیه میشیمو باید دنبال ماشین دشمنا بریم و فکر کنم باید بکشیمشون.سوالم اینجاست که همین که یه کم دنبال ماشینه میرم و دشمنایی که دور و بر پارک کردنو بهم شلیک میکنند یهو به انگلیسی میگه :پیشنهاد دهنده ی دوستم خراب شد!!!!!تورو خدا جواب بدین بد جور گیر کردم……………………….

KOROSHKKUNITED:

من خودم یادم نمیاد از چند نفری هم پرسیدم هیشکی یادش نمیاد مطمئنی درست توصیف کردی؟

یاسمین در

نتونستم جایی رو تو انجمن پیدا کنم ک مشکلمو مطرح کنم ولی خودم حلش کردم.بازم مرسی از این همه یاری که بهم رسوندید.واااقعا ممنون….. : ) راستی من هر کار کردم نتونستم از این شکلک هاتون استفاده کنم…

یاسمین در

ببخشید منظورتون رو از انجمن نفهمیدم…انجمن کجاست دقیقا؟؟؟؟

ارشیا در

آقا,من فقط توی همون مرحله میتونم آجر بردارم,دیگه نمیشه,میشه از روی نقشه بگید کجا میشه آجر برداشت؟اگر میشه با دکمه های کنترلر ایکس باکس یاد بدید

KOROSHKKUNITED:

ایکس باکس ندارم ولی میشه همه جا هر شی را از رو زمین برداشت مثل بطری نوشابه بسته های سیگارو…

یاسمین در

…………………………..مرسی از این که به سایت رسیدگی کیکنین.فقط اگه تو اون مرحله که گفتم هم کمکم کنید واااااااااااااقعا ممنون میشم.

KOROSHKKUNITED:

خواهش/متاسفانه اون مرحله را یادم نیست چیکار کردم تا رد شد چون خیلی وقت پیش بازی را تموم کردم اگه تو انجمن بپرسی حتما بچه ها کمکت میکنن

مهران در

سلام من نمیدونم چطوری باید گوشی موبایل رو دراورد؟ و رمز را زد؟

KOROSHKKUNITED:

باید ببینی کلیدشو چی تنظیم کردی

یاسمین در

همون مرحله که میری دنبال bernie بعد میبریش middle park که اونجا ورزش میکنه…!!!میگه:دنبالم بیا و فاصلتو حفظ کن……….bernie یه لباس ورزشی صورتی تنشهجلو تر از من هم میدوئه.اگه ازش فاصله بگیرم میبازم،اگه بخورم بهش میبازم،اه فقط نکاشم کنم میبازم ….فهمیدید؟؟

KOROSHKKUNITED:

باید با یک فاصله مناسب ازش حرکت کنی یعنی نه دور باشی نه نزدیک

یاسمین در

یه سوال دیگه.من تو اون مرحله که باید با barine برم به میدل پارک باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟هر کار میکنم یه ایراد میگیره و می بازم.فهمیدید کدوم مرحله رو میگم؟؟؟

KOROSHKKUNITED:

نه یادم نیست کدوم مرحله را میگید یکم بیشتر توضیح بدید یا اینکه تو انجمن بپرسید

محمدرضا در

سلام
توی بازی مراحل اول یه ادمک می اد که جلوی یه رستورانه وقتی روش میری مینویسه male باید اونجا چی کار کرد؟

KOROSHKKUNITED:

بازیتون iv است؟اگر اره اونا مراحل مراحل اصلی نیست ونیازی به رد کردنش نیست اگر جزئ مراحل اصلی بود یک توضیح بده تا اون مرحله یادم بیاد چون الان یک همچین مرحله ای تو مراحل اصلی یادم نیست

یاسمین در

بازم سلام.من یه مشکلی دارم.نمیدونم چرا خود ب خود قسمت چپ و راست بازیم مشکی شده و بازی توی کادر مشکی قرار گرفته…………………………….کمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممک

Hoomanhpc2:

تو تنظیمات گرافیک بازی ابعاد رزولوشن رو تغییر بدین.

یاسمین در

سلام.ببخشید من تو مرحله ی elizabeta اونجایی که باید برم تو بیمارستان قدیمی،گیر کردم…..نمیدونم بعد از کشتن دشمنا و برداشتن وسیله؛چه جوری باید از شر پلیس خلاص شم؟؟؟توروخخخدا زود جواب بدین…….

Hoomanhpc2:

خوب باید یه جوری فرار کنید دیگه. رمز هم میتونید بزنید. رمزها تو سایت هست.

محمدرضا در

سلام
چجوری میشه توی بازی شغل پیدا کرد؟

Hoomanhpc2:

شغل نمیشه پیدا کرد.

محمدرضا در

سلام؛
چطوری باید توی اینترنت صفحه رو بالا پایین کرد

Hoomanhpc2:

با موس..

farid در

این رادیو رو هر کاری میکنم نمیشه . بازیم eflc .
shortcut هم ساختم . تظیماتم رو auto scan Shockn
shuffle و اسکن هم کردم . مشکلش چیه ؟ Question

Hoomanhpc2:

خود آهنگ ها رو هم امتحان کنید.

هلنا در

عذر می خواهم خواهر من با اسم من سوال پرسیده. ازش پرسیدم گفت که می خواست بدونه که چجوری بازی رو سیوکنه

Hoomanhpc2:

خواهش می کنم. این مد رو نصب کنید: http://game2download.ir/post/467

هلنا در

من بازی را در ویندوز 7 نصب کردم در این ویندوز ما اینترنت وجود نداره چجوری بازی را نصب کنم چون اینترنت ما رو ویندز xp هستش Grin Grin Grin Grin Dazed

Hoomanhpc2:

برای نصب بازی که به اینترنت نیاز نداره!!!

هلنا در

وقتی که به رستوران میری چی رو بزنیم تاسفارش بده و غذا رو بگیره؟

Hoomanhpc2:

جلوی گارسون برین و بعد E را بزنید.

هلنا در

چگونه میتوانیم گوشی اش را بیاوریم برای من قبلا با enter میمد ولی دگر نمی اید
Shame Shame Shame Shame

Hoomanhpc2:

کلید نشانه بالا رو بزنید تا گوشی ظاهر بشه.

aas در

:l :یه چیز دیگه هم هست برای برداشتن آجر بایددکمه یEزدتا آجر برداره بعد هدف گیری میکنی (مثل تفنگه ) بعد کلیک میکنی تا پرتش کنه دستت دردنکنه برای نکته های مخفی :

Hoomanhpc2:

بله. البته برداشتن آجر رو در یکی از مراحل خودش یاد میده.

aLi در

سلام هومن جان بدادم برس قبلا 13 تا آهنگ داشتم شرتکات ریخته بودم تو فولدر User Music وقتی که خواستم اهنگا رو عوض کنم همه رو پاگ کردم و یه دونه اهنگ مورد علاقمو فقط گزاشتم که mp3 هم هست همه نکات رو رعایت کردم همه تنظیماتم درسته ولی وقتی میرم روی موجش فقط رادیو پخش میشه رفتم گزینشو از روی رادیو برداشتم درست نشد…

Hoomanhpc2:

یه عکسی از تنظیمات بخش Audio بگیرید تا بررسی کنم.

aLi در

دوست عزیز من اون مرحله PlayBoy X رو رفتم که از گنگسترا یه عکس گرفتم فرستادم برای پلی بوی اونجا موبالم مدل پایینه ولی میتونه تم و رینگ تون ساپورت کنه یعنی بعد از اون دوباره گوشیم مدل بالا میشه یا دیگه تغییر نمیکنه؟ الان میتونم برم تم رو دانلود کنم؟

Hoomanhpc2:

مدل گوشیتون بهتر میشه و می تونید تم و رینگ تون دانلود کنید.

aLi در

اونو که میدونم منظورم این چیزی که نوشتین بود:

با زدن 2 به آنبولانس زنگ بزنید (اگر جان شما کم شده باشه پر خواهند کرد)
هر چند مهم نیست…

aLi در

منظورم اینه که به آنبولانس زنگ میزنم جونمو چطوری پر کنم؟ جونم داره تموم میشه هر کاری میکنم جونمو پر نمی کنن!

Hoomanhpc2:

چند داره داره:
1. به رستوران برو و غذا بخور
2. از رمز جون استفاده کن: http://game2download.ir/post/452
3. از ترینر Simple Native Trainer استفاده کن: http://game2download.ir/post/1528

aLi در

ببخشید من پر حرفی میکنم ولی تو eflc وقتی به 911 زنگ میزنیم و پلیس یا آنبولانس یا اتش نشانی رو میخوایم اونا میان ولی فقط نگاه میکنن و بعد میرن و مثلا من به انبولانس زنگ زدم ولی اومد اینور اون ورو نگاه کرد و کاری به کارم نداشت هی جلوش هم میرفتم هیچ کار نمیکرد حالا باید چکار کنم؟؟

Hoomanhpc2:

خوب میان میبینن هیچ اتفاقی نیافتاده، بعد میرن. به شما کاری ندارن. یه مریض هیچ وقت خودش به آنبولانس زنگ نمیزن که! شما فقط به پلیس، آتش نشانی و یا آنبولانس خبر میدین که تو این منطقه یه اتفاقی افتاده.

aLi در

راستی میدونستید که با مراجعه به سایت http://www.libertycitypolice.com میتونید به پلیس دسترسی داشته باشید؟؟؟ توی کافی نت بازی!

aLi در

من دو روزه که بالاخره با استفاده از این سایت ارورم رفته و بازی اجرا میشه وقتی میرم کافی نت تو بازی اونجا یه سایت باز میکنه و چند تا چیز دیگه من نمیتونم به سایت های مختلف برم؟ راستی چطوری تم موبایلمو از کافی نت بازی تغییر بدم؟ موبایلم مدل پایینه ! Shout

Hoomanhpc2:

چرا می تونید. فقط باید آدرس هایی را وارد کنید که در بازی باشن. باید چندتا از مراحل بازی رو انجام بدین تا موبایل شما مدل بالا بشه.

aLi در

اقا یه سوال من که eflc دارم دو تا بازی توشه فکر کنم gta IV هم همون the ballad of the gay Tony باشه چون همه مطالب بالا برای اونم صدق میکنه…

شما که IV داری شخصیت اصلی بازیت مگه یه مرد با مدل موی گرد نیست؟ منظورم اینه که یه کاسه گذاشته رو سرش بقیه رو زده! Evil Grin

Hoomanhpc2:

نه. بازی شما GTA IV نیست. eflc هست. شخصیت IV فردی به نام نیکو هست. اونی که شما میگین لویس هست. در واقع بازی EFLC دو شخصیت به نام لویس و جانی داره.
بازی IV و EFLC فقط از نظر مراحل و بعضی امکانات با هم فرق دارن.

سپهر در

تازه … می دونستید مجسمه آزادی قلب داره؟
باید با استفاده از هلیکوبتر به زیر پای مجسمه برید و با استفاده از یکی از در ها وارد مجسمه شین.!
اونجا یه نردبون هست که بقیشو نمی گم خدتون ببینید.
فقط بهتره با شخصیت luice از eflc برید چون تو بعضی از سری های اصلی این نیست.ماله من که بود

Hoomanhpc2:

تو هر سه بازی هست. اطلاعات بیشتر: http://forum.game2download.ir/thread1001.html

farid در

تازه میدونستید کسانی که eflc دارند و با مشکل کمبود جا برای ذخیره ی ماشین برخورد کرده اند میتوانند ماشین های خود رادر جای پارک خانه های که در GTA IV وجود دارد ذخیره کنند.
به جز خانه ای که سوخته.

Hoomanhpc2:

ممنون

k در

چه جوری میشه یه ادم رو با کامپیوتر ماشین پلیس پیدا کرد چون باید یا اسم بدیم یا عکس خب اینا رو از کجا گیر بیاریم؟

Hoomanhpc2:

از این قسمت فقط در مأموریت ها میشه استفاده کرد که به شما اسم شخص یا عکس او را میدن..

siyavash در

چه طوری دانلودکنم؟تووبلاگ خودم یه تم مولایل گذاشتم برونگاه کن.

Hoomanhpc2:

برای تغییر گوشی باید فایل minigame.img در مسیر grand theft auto iv\pc\data\maps\props\lev_des با برنامه SparkIV بازی کنید. سپس import را زده و فایل های دانلود رو انتخاب کنید و open را بزنید. سپس rebuild و بعد save را بزنید.
برای تغییر تم هم باید فایل scripttxds.img را در مسیر grand theft auto iv\pc\data\cdimages با SparkIV باز کنی. بعد Import رو بزنی و فایل های دانلود رو انتخاب کنی و در آخر Rebuild رو بزنی.
اما قبلش برو تو کافی نت بازی بعد تمام تم ها رو بخر تا همه تم ها تو گوشیت باشه.

siyavash در

سلم هومن.چه طوری می تونم برای موبایلم داخلGTA IVدراینترنت تم بگیرم؟موبایلم داخلGTA IVایفون4 هستش.

Hoomanhpc2:

باید به کافی نت داخل بازی بری و از اونجا تم دانلود کنی.

مرتضی در

خواهش میکنم.بازم هست که به این صورت نمیشه اموزش داد.باید حضوری باشه

مرتضی در

دمتون گرم که این چیز هارو یاد میدید.من تمام این ترفند هارو خودم یافتم و بلد بودم.
بچه ها چند تا چیز دیگه هم هست که خیلی جالبه.
حتما تا اخرش بخونید..
وقتی میخواهید با موتور تک چرخ بزنیدحرکت کنیدوCTRLرا بگرید…
وقتی میخواهید با موتور تک چرخ جلو..استپی..بزنید.ترمز را گرفته وSHIFTرا بگرید..
برای دریفت و برن اوت با موتور هم حرکت کنیدSHIFTرابگیرید

Hoomanhpc2:

ممنون دوست عزیز…

علی در

سلام مژده من کاملا مشکلم حل شد خیلی خیلی ممنون حالا دیگر قشنگ می اید این کار فقط با راهنمابب شما ممکن بود ممنون اشکال من این بود رادیو را در Shuffle نذاشته بودم واقعا ممنون انشا الله هرچی میخواین خدا به شما بدهد دستتان درد نکند فقط اخرین سوال شما چه جوری اینها را میفهمین ولی ما نه؟

واقعا خیلی ممنون؟

Hoomanhpc2:

خودمم نمی دونم. فکر کنم یه خورده باید باهاش ور برین

علی در

تا 20 دقیقه نه تا 10 دقیقه

Hoomanhpc2:

والا نمی دونم. می خوای اون شرکات ها رو پاک کن دوباره بریز.
بعد تو قسمت Independence FM Mode حالت Shuffle انتخاب کن.
بعد هم قسمت Auto scan رو روی on بگذار. بعد complete scan و بعد هم quick scan رو بزن

علی در

من اینکا را کردن نشود یعنی مال خودمن هم همین طوری بود وقتی اهنگ خودم تمام میشود نزدیک به 20 دقیقه بعد اهنگ بعدی میاید راهنمایی کنید ممنون

Hoomanhpc2:

یعنی تا 20 دقیقه هیچ آهنگی بخش نمیشه؟

ali در

سلام من این کار را هم کردم ولی نشد باید چه کنم راهنمایی کنید ممنون

علی در

سلام من موفق شدم فقط 1 سوال من در موج رادیویی که شکل سی دی دارد وقتی اهنگ خودم تمام میشود جای اینکه برود اهنگ بعدی خودم همان رادیو مییاید و تهنگ خودم نمیاید و 3 ساعت باید باهاش ور بروم تا بیاید میخواستم ببینم باید چه کار کنم لطفا راهنمایی کنید پیشاپیش ممنون وخسته نباشید

علی در

سلام من مشکلم حل شد واقعا خیلی ممنون واقعان اگر سایت شما نبود ما باید چکار میکردیم ممنون ولی بعد من کاری را که شما گفتید کرم و امد ولی بعد ان ها را پاک کردم و اهنگ های بیشتری ریختم بعد در تنظیمات بازی رفتم و بعد همان کار ها رایی را که گفته بودید کردم ولی دیگر صدایی از اهنگ های خودم نیامد

چرا؟

پیشاپیش از زحمات شما ممنون!@#$%^&*)(_+

Hoomanhpc2:

شما چندین بار بر روی complete scan کلیک کنید شاید درست بشه. هنگامی که آهنگ های شما رو اسکن می کنه تعداد آهنگ های شما رو هم نشون میده. اگه این کارو بکنه یعنی مشکلی نیست و همه چیز رو به راهه.
حالا شما دوباره complete scan رو بزن درست میشه

علی در

سلام من از فلدرم یک Shortcut ساختم حالا چه کار کنم

دستتان درد نکند

Hoomanhpc2:

شما نباید از فولدر شرکات بگیرید. باید از فایل موزیک بگیرید. اونم فقط باید mp3 باشه و پسوند های wma و … تو بازی پخش نمی شود
همچنین باید بعد از ریختن شرکات ها وارد بازی شوید. سپس Esc یا stop را بزنید و وارد بخش Audio شوید و بر روی گزینه Complete scan کلیک کنید تا شرکات هایی که ریخته اید رو پیدا کنه. سپس بر روی کانالی که عکس cd دارد بروید تا موزیک های شما بخش بشه

علی در

سلام من این کاررا کردم نشد میشه راهنمایی کنید فلدر را هم در مسیر کپی کردم

MILAD در

خیلی خیلی عالی بود
واقعا سایت خیلی عالی دارید
ممنون

ali در

سلام خیلی باحال است فقط من در یک چیز ماندم اگر بگی خیلی ممنون میشم به ایمیلم بفرست در بخش رادیو که موزیک های خودمان است نوشتی ابتدا از فایل‌های موزیک خود Shortcut ساخته میخواستم ببینم یعنی چه؟

پیشاپیش ممنون

Hoomanhpc2:

بر روی فایل موزیک رفته و بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه create Shortcut را انتخاب کنید. در کنار فایل موزیک مورد نظر یک فایل با همان نام که آخر آن شرکات هست ایجاد میشود. مثال:
music.mp3 =====> music.mp3 – Shortcut
حالا فایل شرکات را در مسیر:
C:\Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music بریزید.

Ehsan در

واقعاً عالی بود

Hoomanhpc2:

قابلی نداشت

ارسال دیدگاه

جهت ارسال دیدگاه باید وارد سایت شوید.